Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Άρης Αμφιάλης – Παντζιτζιφιακός 0-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/10/aris-amfialis-olimpiakos-peramatos-e1571599480710.jpg)
Επιστροφή στις νίκες για τον Παντζιτζιφιακό, που έκαμψε στο Πέραμα με 2-0 τον Άρη Αμφιάλης.
Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο για τους νικητές σημείωσαν οι Λίβας(6’) και Ζήνισας(89’).
Καλός ο διαιτητής Ζησιμόπουλος.
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ: Χατζαντώνης, Παπαδόπουλος, Αναστασίου Γ., Καρβούνης (65’ Χανιώτης), Πόλιας (75’ Αναστασίου Δ.), Πλατσίδας (46’ Λουρίδας), Ξύγκος, Πετρόγκωνας, Χασάπης, Ζημινόπουλος, Σιάκουλης (27’ λ.τρ Αναστασίου Ε.).
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ: Λαζόπουλος, Φόνσος (46’ Ελευθεράκης), Ρουμελιώτης (87’ Ζήνισας), Λίβας, Καρανίκας, Κουλάι, Φράγκος, Πεπεράσι (72’ Μήτσιος), Κωστής (58’ Κουρτεσιώτης), Γιαλλουράκης, Ανδρώνης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login