stoplekto
Έκλεισε και Τουμπαρίδη η Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/07/37897908_2059820757376091_6110158017322287104_n.jpg)
Την τρίτη της μεταγραφική κίνηση ολοκλήρωσε με επιτυχία η Μικρασιατική, που αναμένεται να παρουσιαστεί πιο δυνατή στο νέο πρωτάθλημα. Μετά τους Τζαφέρη και Μαρούδη, νέα προσθήκη είναι αυτή του Γρηγόρη Τουμπαρίδη. Ο 20χρονος σέντερ φορ κατά το παρελθόν έχει αγωνιστεί σε ΠΑΣ Κόρινθο, Πανμακαριακό, Σαλαμινομάχους και στην Κ20 του Αχαρναϊκού.
Η διοίκηση τον καλωσορίζει και του εύχεται υγεία και επιτυχίες με την ομάδα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login