Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Έμφραγμα στο τέλος για Θρασύβουλο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/09/pirixios-thrasivoulos-101.jpg)
Στο 93’ ο Σιτές η «χρυσή» αλλαγή του Λέοντα ισοφάρισε σε 1-1 τον Θρασύβουλο που είχε προηγηθεί στο 23’ με τον Λουκά
Διαιτήτευσε ο Χρέλιας
ΛΕΩΝ : Μολταβάν, Δανιηλίδης Βοϊδάσκης( 46’ Σιτές ) , Μιχαηλίδης , Διονυσάτος, Σαββίδης Μινοσιάν, Μπαλάσκας ( 69’ Σαπουνίδης ) Αγγελιδάκης, Καμαρίτης, Συμεωνίδης( 77’ Ζανέτης)
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ: Τζωρτζινάκης, Σφακιανάκης( 86’ Δήμας) Ρόδης, Μουράτογλου, Λουκάς, Περιστέρης 68’ Δρυς) Κατσίκης Γουργιώτης ( 61`΄Καψάλας) Μπρέμπος , Σκαμαντζούρας Ιωσηφίδης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login