Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ένα «αστέρι» στον ΑΟΚ Φαλήρου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/05/aok-falirou51.jpg)
Μια αρκετά υποσχόμενη μεταγραφή υλοποίησε ο ΑΟΚ Φαλήρου, καθώς πήρε από την Κ17 του Φωστήρα τον 17χρονο μεσοεπιθετικό Μικέλ Τερζίου. Μετά από αστραπιαίες κινήσεις του γενικού αρχηγού Βασίλη Σπατούλα αποκτήθηκε ο ταλαντούχος ποδοσφαιριστής, που αναμένεται να βοηθήσει το σύλλογο και μελλοντικά.
Ο νέος προπονητής των Τζιτζιφιωτών Νίκος Ηλιαδάκης έχει κάνει ήδη τις εισηγήσεις του στη διοίκηση και μέσα στις επόμενες μέρεςθα υπάρξουν και νέες ανακοινώσεις ποδοσφαιριστών.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login