stoplekto
Έντονη κινητοποίηση στη Δόξα Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/05/doxa-peiraia-20.png)
Το ιστορικό σωματείο της Δόξας Πειραιά φαίνεται να ξανά “αναπνέει”. Έντονη κινητοποίηση παρατηρείται στο σωματείο τις τελευταίες μέρες . Η ομάδα δεν αγωνίστηκε καθόλου την φετινή περίοδο και του χρόνου αναμένεται να ξεκινήσει από το πρωτάθλημα της Γ κατηγορίας .
Το ερχόμενο Σάββατο 03.06.2023 στις 13:00 στο καφέ “Συντριβάνι Park” ( Πραξιτέλους & Κυκλάδων, Αγία Βαρβάρα), που ανήκει στον επιχειρηματία Λευτέρη Θεόδωρου καλούνται όλοι οι παράγοντες – φίλοι της ομάδας να συμμετέχουν σε μια ανοιχτή συνάντηση που θα καθορίσει το μέλλον της ομάδας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)