Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ένωση Α.Α. Ρέντη- Αστέρας Νίκαιας 3-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/enosi-renti2015-161.jpg)
Ανώτερη η Ένωση Απόλλωνα Ακράτητου Ρέντη νίκησε με 3-0 τον Αστέρα Νίκαιας που είχε σε εξαιρετική μέρα τον έξοχο γκολκίπερ Γιάννη Τάκο ο οποίος απέκρουσε δυο πέναλτι των Μυλωνά(35’) και Κολοφώτη Ι.(66’), ενώ είχε και άλλες σωτήριες επεμβάσεις
Τα γκολ των νικητών πέτυχαν στην επανάληψη οι Βασιλόπουλος(53’), Κολοφώτης Ι.(76’) και Λένγκα(89’).
Σωστός ο διαιτητής Κουβέλης.
ΕΝΩΣΗ: Πάπαρης, Κολοφώτης Η., Κεσανίδης, Ορφανός, Κωνσταντάτος, Καλικαντής, Βασιλόπουλος, Κουτούζος(80’ Σκεντέρας), Κολοφώτης Ι.(79’ Γεωργιάδης), Λένγκα, Μυλωνάς.
ΑΣΤΕΡΑΣ: Τάκος, Δρακόπουλος(67’ Μπλέντζος), Μανωλιάς, Μιρντίτα, Τσιτούρας, Τσοπανάκης(47’ λ.τρ. Βικάτος), Πλιάγκας, Φλαμπούρης(75’ Γκιόκας), Γρυπάρης, Βλαχουτσάκος, Δερβένης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login