Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ένωση Καμινίων – Πανιώνιος Κερατσινίου 4-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/10/enosi-kaminion-panionios-keratsiniou.jpg)
Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα για την Ένωση Καμινίων, που κατέβαλε εύκολα με 4-0 τον Πανιώνιο Κερασινίου.
Σκόρερ των νικητών οι Καραγιάννης(4’), Κοκράνης(28’), Κακαβογιάννης(43’) και Σαουλιάς(80’).
Πολύ καλός ο διαιτητής Κωνσταντόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ: Μπροτζάκης, Γεωργίου, Τιπέλης, Καραγιάννης, Δαγκάκης, Σαουλιάς (84’ Καραμολέγκος), Σίσκοβ (67’ Θηραίος), Μπριλάκης, Κοκράνης (76’ Γιάνκο), Κακαβογιάννης (18’ λ.τρ Χίκα), Μπέσι
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ: Βλαχάκης, Μάνδυλας (61’ Μουστάκας), Κοκόσης (46’ Δαβιδάκης), Μπακαλιάνος, Γκόλγκαρης, Τσάτσης, Κουδουνάκος, Ευθυμιάδης, Πατουλιάς, Κίρκο (78’ Λεβάκος), Λουκίδης (55’ Παναγόπουλος)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login