Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ίκαρος Καλλιθέας- ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας 0-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/09/Ermis-Koridalloy-AE-Saronikos-Aiginasfiliko-1-scaled.jpg)
Αλώβητη πέρασε από τις Τζιτζιφιές η ΑΕ Σαρωνικός Αίγινας, που λύγισε με 3-0 τον Ίκαρο Καλλιθέας.
Δύο γκολ για τους νικητές πέτυχε ο Πασχάλης(59′, 73′) και ένα ο Στακάι(18′).
Διαιτήτευσε ο Ζησιμόπουλος.
ΙΚΑΡΟΣ: Ηλιάδης, Κοντόπουλος, Μαγουλιανίτης, Σύρμας, Τσαρούχας, Πλέσσας, Κρητικός (46’ Μαγουλάς), Λιμήτσιος (68’ Τριμίτσης), Κάλια, Γραίος, Αγγέλου (65’ Νικολόπουλος).
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ: Μπακόμητρος Κ., Χρυσοχόος, Κατσάς, Μελάς, Γκαρής, Τσελάι (89’ Μενάγιας), Πασχάλης (89’ Πιπίνης), ΣΤακάι, Φεϊζούλα (65’ Μιστάκου), Καλικαντής, Μαχμουτάι (86’ Σαπάνι).
ΦΩΤΟ ΑΡΧΕΙΟΥ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)