Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Αίσθηση με Μάκρα η Ζωφριά!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/07/Makras.jpg)
Σπουδαία μεταγραφική επιτυχία πραγματοποίησε ο Α.Ο Ζωφριάς! Ύστερα από συντονισμένες ενέργειες της διοίκησης και με την σύμφωνη γνώμη του προπονητή, Γιώργου Αδάκτυλου, αποκτήθηκε ο 28χρονος μεσοεπιθετικός Λευτέρης Μάκρας, ο οποίος την περσινή σεζόν έκανε θραύση με την φανέλα του Α.Ο Ιλίου σημειώνοντας 27 γκολ! Ο ικανότατος σκόρερ βρισκόταν στο στόχαστρο πολλών Αθηναϊκών ομάδων αλλά τον κέρδισε ο τρόπος με τον οποίο τον προσέγγισε η διοίκηση του συλλόγου. Πέρα από κάθε αμφιβολία αυτή η μεταγραφική επιτυχία φανερώνει τους υψηλούς στόχους που έχει ο Α.Ο Ζωφριάς ενόψει της νέας σεζόν με το νέο Δ.Σ και την ανάληψη της προεδρίας από την κυρία Ιωάννα Ζαλοκώστα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login