Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Αίσθηση με Νταούτι ο Άρης Αμφιάλης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/07/Daouti-scaled.jpg)
Σπουδαία μεταγραφική επιτυχία για τον Άρη Αμφιάλης, που πήρε παίκτη από το πάνω ράφι. Πιο συγκεκριμένα, ήρθε σε συμφωνία με τον δεινό επιθετικό Ντιέγκο Νταούτι. Ο 25χρονος ποδοσφαιριστής παρά τις προτάσεις που είχε, επέλεξε τον Άρη, καθώς στη συμφωνία συνέβαλε τα μέγιστα η προσωπική του φιλία με τον προπονητή της ομάδας Φώτη Βολονάκη, με τον οποίο έχουν συνεργαστεί κατά την κοινή τους θητεία πρόσφατα στη Γ’ Εθνική με το Κερατσίνι.
Ο ικανός φορ έχει διακριθεί επίσης στο παρελθόν με τους Νέους Ευγενείας, όπου αναδείχθηκε πρώτος σκόρερ, ενώ έχει παίξει και με τα χρώματα του ιστορικού Ηρακλή Νίκαιας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login