stoplekto
ΑΕ Ζεφυρίου- ΠΑΟΚ Μάνδρας 3-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/03/aias-paralias-ae-zefiriou1.jpg)
Με τα γκολ των Νασάι(30’), Κουτσιούμπα(42’) και Ράγκου(55’) η ΑΕ Ζεφυρίου δεν δυσκολεύτηκε απέναντι στον ΠΑΟΚ Μάνδρας.
Πολύ καλός ο διαιτητής Σταμάτης.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ: Κολιάκης, Βασιλείου, Νασάι, Πουλικίδης, Ρεφενδάριος, Καζάτζης, Ράγκος, Μηλούλης(76’ Πλατανιάς), Κουτσιούμπας(64’ Σφακιανάκης Κ.), Ιορδανίδης, Χαϊντούτης(56’ Ιωσηφίδης).
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ: Τσέπερης, Πετσίτης(46’ Μπέλσης), Λάλας, Δρούγος, Στύλα, Θεοδωρόπουλος, Στέρπης, Λάσκος, Κόρμαλης(72’ Σακόβ), Καζαντζίδης, Παπακωνσταντίνου(79’ Πέτρου).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login