Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
ΑΕ Περάματος – ΑΕ Νίκαια 2-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/ae-peramatos2015-16-e1447879089732.jpg)
Η ΑΕ Περάματος καλύτερη , προηγήθηκε 2-0 με τέρματα των Παπαδόπουλου 10’, Κούση 55’ ενώ είχε και δοκάρι με τον Καλιακούδα στο 48’.
Η αξιόμαχη Νίκαια μείωσε στο 62’ με τον Φύπε.
Δεν απέφυγε τα λάθη η Μήτση
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Λαγκαδίτης, Παναγιωτάκης, Καλιακούδας Φέκος, Μαούνης Κουτσογιαννόπουλος, Μικρούλης( 87’ Φασιλής) Λαθούρης( 60’ Κωνσταντακόπουλος ) , Κολιούσης( 75’ Κολέζη) Κούσης Παπαδόπουλος
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ : Μπέτσες, Τζαβάρας( 46’ Βικάτος) Λαουτάρης( 85’ Κοντός) , Λίτσο, Κιουράνης, Τριανταφύλλου, Χατζής( 70’ Μαλλιαρός) , Θανόπουλος, Σταυράκογλου, Φύπε,. Καλογήρου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login