Connect with us

Αθλητικές μεταδόσεις

Αθλητικές μεταδόσεις (Κυριακή 10/2)

Published

on

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
15:00 NOVASPORTS 1 ΑΕΚ – ΟΦΗ Σούπερ Λίγκα
13:00 COSMOTESPORT 2 Λεγανές – Μπέτις La Liga
15:30 COSMOTESPORT 1 Τότεναμ – Λέστερ Premier League
16:00 NOVASPORTS 2 Τορίνο – Ουντινέζε Serie A
16:30 COSMOTESPORT 3 Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
17:15 COSMOTESPORT 2 Βαλένθια – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga
18:00 COSMOTESPORT 1 Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Premier League
19:00 NOVASPORTS 2 Σασουόλο – Γιουβέντους Serie A
19:00 ΕΡΤ 1 Ατρόμητος – Λεβαδειακός Σούπερ Λίγκα
19:00 COSMOTESPORT 3 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Στουτγκάρδη Bundesliga
19:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα
19:30 COSMOTESPORT 2 Σεβίλη – Έιμπαρ La Liga
19:30 COSMOTESPORT 8 Μπενφίκα – Νασιονάλ Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
21:30 NOVASPORTS 2 Μίλαν – Κάλιαρι Serie A
21:45 COSMOTESPORT 2 Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα La Liga
22:00 NOVASPORTS 3 Νις – Λυόν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
22:00 COSMOTESPORT 8 Φεϊρένσε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
22:30 COSMOTESPORT 4 Φιλαδέλφεια Σίξερς – Λ. Α. Λέικερς NBA

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Κυριακή 21/4/19

Published

on

athlitikes metadoseis

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας στα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω: 

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
16:30 COSMOTESPORT 3 Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga
17:15 COSMOTESPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
18:00 COSMOTESPORT 1 Κάρντιφ – Λίβερπουλ Premier League
19:00 NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ – Λάρισα Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 3 ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης Σούπερ Λίγκα
19:00 NOVASPORTS 4 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα Σούπερ Λίγκα
19:00 ΕΡΤ SPORTS Λαμία – Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα
19:00 ΕΡΤ 1 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός Σούπερ Λίγκα
19:00 ΕΡΤ 3 Παναιτωλικός – Άρης Σούπερ Λίγκα

Continue Reading

stoplekto

Αθλητικές μεταδόσεις Σαββάτο 20/4/19

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
21:30 NOVASPORTS 1 Ίντερ – Ρόμα Serie A
14:30 COSMOTESPORT 1 Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League
16:30 COSMOTESPORT 3 Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
16:45 COSMOTESPORT 4 ΑΕΚ – Ολυμπιακός Α1 Μπάσκετ
19:30 NOVASPORTS 3 Γκρόνινγκεν – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

Continue Reading

LIKE