stoplekto
Αναβλήθηκε ο αγώνας Χαλκηδόνας – Νίκης Ρέντη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/05/mpala-.jpg)
Ο αγώνας Χαλκηδόνας – Νίκης Ρέντη δεν ξεκίνησε ποτέ . Ο βοηθός Χαλβατζάκος παρουσιάστηκε στο γήπεδο , δήλωσε ασθένεια ( είχα γαστρεντερίτιδα σύμφωνα και με την γνωμάτευση των γιατρών ) .
Παρά τις προσπάθειες του Γενικού Γραμματέα της ΕΠΣΠ Γιάννη Σπάθα και των μελών της Επιτροπής Διαιτησίας , δεν βρέθηκε αντικαταστάτης . Έτσι ο διαιτητής Κοσμάς Ιωαννίδης δεν θέλησε να κάνει τον αγώνα με ένα βοηθό και προχώρησε στην αναβολή του
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login