Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Αναγνωρίστηκαν οι Λέοντες Καμινίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/leontes-kaminion-logo.jpg)
Με αίσθηση χαράς και ενθουσιασμού, ανακοίνωσε χθες ο Πρόεδρος του Α. Ο. Λεόντων Καμινίων Γιάννης Ηλίας , την αναγνώριση του σωματείου από το Υπουργείο Αθλητισμού. Παίρνοντας πλέον αριθμό μητρώου, παράγοντες και αθλητές είδαν η δωδεκάχρονη προσπάθειά τους να επιβραβεύεται και να ξεκινάει για την ομάδα μια νέα εποχή με όνειρα κι ελπίδες για τον καλύτερο δυνατό στόχο. Η αναγνώριση από το Υπουργείο Αθλητισμού αναπτέρωσε την ψυχολογία των παικτών που είναι έτοιμοι να προσφέρουν στη Β’ Πειραιά καλό ποιοτικό ποδόσφαιρο με πνεύμα ευγενούς άμιλλας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login