7ος Όμιλος
Ανακοίνωσε Κολλαρά ο Ιωνικός
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/09/kollaras.jpg)
Στην απόκτηση του Άρη Κολλαρά προχώρησε ο Ιωνικός ενισχύοντας τα άκρα της αμυντικής του γραμμής.
Ο ικανότατος άσος τα τελευταία δυο χρόνια έπαιξε για λογαριασμό του Αήττητου Σπάτων σε Football League και Γ’ Εθνική, ενώ έχει περάσει ακόμη από Ξάνθη και Παναργειακό.
Το δελτίο τύπου
Η ΠΑΕ Ιωνικός ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Κολλαρά. Ο γεννημένος στις 31/12/1995 αμυντικός αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στον Αήττητο Σπατών,ενώ έχει φορέσει τις φανέλες των Ξάνθης και Παναργειακού.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login