Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ανακοίνωσε Μαυρόπουλο η Δόξα Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/08/mavropoulos-giannis20.jpg)
Ο Γιάννης Μαυρόπουλος είναι ο νέος τεχνικός της Δόξας Πειραιά. Η διοίκηση του συλλόγου ήλθε σε συμφωνία με τον ικανότατο προπονητή έχοντας σαν στόχο μια αξιόλογη πορεία στο νέο πρωτάθλημα της Α ‘ κατηγορίας Πειραιά. Ο Μαυρόπουλος έχει εργαστεί παλαιότερα στην Ελλάδα Ποντίων (Δ ‘ Εθνική και Α’ Πειραιά ) τη Σπίθα Νίκαιας ενώ τη χρονιά που πέρασε ήταν στους Αγίους Αναργύρους Ελευσίνας (Β ‘ Κατηγορία ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)
Επίσης έχει εργαστεί στις ακαδημίες του ΑΟ Καλαμακίου καθώς και στις σχολές ποδοσφαίρου της Άρσεναλ και της Βαλένθια στην Ελλάδα .
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login