Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Ανανέωσε με τη Χαραυγή και ο Γ. Τσαλίκης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/06/received_4090603844350175.jpeg)
Ανανεώσεων συνέχεια στη Χαραυγή, καθώς ακόμα ένας ποδοσφαιριστής θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα και στο νέο πρωτάθλημα. Ο λόγος για τον ικανό επιθετικό Γρηγόρη Τσαλίκη.
Ακολουθεί η ανακοίνωση που μας έστειλε η διοίκηση του σωματείου:
“Κάτοικος Χαραυγής και την νέα σεζόν ο 27χρονος επιθετικός Γρηγόρης Τσαλίκης. Ήταν κοινή θέληση και των δυο πλευρών να συνεργαστούν ενόψει της φετινής σεζόν”.
* ΦΩΤΟ Στο κέντρο της φωτογραφίας ο ποδοσφαιριστής της Χαραυγής Γρηγόρης Τσαλίκης. Δεξιά του ο Πρόεδρος της ομάδας Σταμάτης Κατσιμοίρης και αριστερά ο υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων Νίκος Παπανικολάου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login