A' Ε.Π.Σ.Α.
Ανανέωσε ο Φραγκόπουλος στον Ολυμπιακό Λιοσίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/06/fragopoulos.jpg)
Για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά θα παραμένει κάτοικος Λιοσίων ο Κώστας Φραγκόπουλος ο οποίος τα βρήκε σε όλα με τον Ολυμπιακό και ανανέωσε τη συνεργασία του. Πέρυσι ο ικανότατος μπακ-χαφ πέτυχε 3 γκολ σε 2700′ συμμετοχής με τον ίδιο να αποτελεί εκ των πρωταγωνιστών της ομάδας τα τελευταία χρόνια. Το δελτίο τύπου της ομάδας
Στην ομάδα μας συνεχίζει για άλλη μια χρονιά ο Κώστας Φραγκόπουλος.
Ο έμπειρος αμυντικός θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον σύλλογο και θα αποτελέσει ενα σημαντικό εργαλείο στα χέρια του προπονητή για την νέα σεζόν.
Καλή χρονιά με υγεία Κώστα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login