Connect with us

Α΄ Ε.Π.Σ.Π.

ΑΟ Καραβάς – Δόξα Πειραιά 3-0

Published

on

Δείχνοντας ποιότητα και σοβαρότητα στο παιχνίδι του ο Καραβάς νίκησε άνετα με 3-0 την Δόξα Πειραιά και συνεχίζει την πολύ καλή φετινή πορεία του ακολουθώντας την πρωτοπόρο ΑΕ Μοσχάτου από την οποία βρίσκεται ένα βαθμό πίσω.

Οι νικητές μπήκαν φουριόζικα  για ένα ακόμα  παιχνίδι και το «καθάρισαν» γρήγορα με δυο γκολ των Καστράτι 14’ και Ερμάλ 21’.

Την νίκη επισφράγισε στο 47’ ο Ζαχαράτος.

Χωρίς προβλήματα η διαιτησία του  Μπαλαχούτη.

ΚΑΡΑΒΑΣ : Καραμαλίκας, Χονδρουδάκης, Καλιακούδας( 59’ Παπαδόπουλος Σ.) Χρυσανθόπουλος, Λάλα, Καστράτι, Τζώρτζης( 64’Μουράι) Ζαχαράτος, Παυλόπουλος, Μπιλίμπασι( 59’ Παναγιωτόπουλος) Ερμάλ( 59’ Καββαδίας)

ΔΟΞΑ : Σταυρίδης, Τσούλα, Λογοθέτης( 71’ Γκιόκα) Κάρλες, Παπαϊωάννου, Βεκρής, Αγγελακόπουλος, Πετρόγγονας( 80’ Καρακισαρίδης) Πρέλα, Καλύβας( 25’ λ.τρ. Ζάκο) Αποστόλου, ( 56’ Τσαμπαρλής )

stoplekto

Έτοιμος για το επόμενο παιχνίδι ο Αετός

Published

on

Ομάδα Αετού Κορυδαλλού

Εντατικά προετοιμάζεται η ομάδα του Αετού Κορυδαλλού για το εκτός έδρας παιχνίδι του Σαββάτου με την Χαλκηδόνα στο γήπεδο Π. Νικολαΐδης. Από την ομάδα του Αετού Κορυδαλλού  θα απουσιάσουν λόγω τραυματισμού ο Παπαδόπουλος Δημήτρης και ο Παπαδόπουλος Παναγιώτης.

Για ακόμα μία φορά η ομάδα θα στηριχτεί στα νέα παιδιά, που προέρχονται από τα τμήματα της Ακαδημίας μας αφού οι εξετάσεις που έχουν δώσει μέχρι τώρα είναι κάτι παραπάνω από θετικές.

Την πρόκριση στους τελικούς των ενωσιακών πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ.Πειραιά εξασφάλισαν για άλλη μια χρονιά τα τμήματα τόσο της Κ-18 όσο και της Κ-16 της Ακαδημίας μας ενώ η Κ-14 οδηγεί πρώτη και αήττητη τα αντίστοιχο πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ.Π..

Συγχαρητήρια στους αθλητές και προπονητές των ανωτέρων τμημάτων.

Το Δ.Σ. του Αετού Κορυδαλλού συγχαίρει την συντοπίτισσα ομάδα του Ερμή Κορυδαλλού για την συμμετοχή στον Τελικό του Κυπέλλου Πειραιά καθώς τέτοιες διακρίσεις αναδεικνύουν το υψηλό επίπεδο των ομάδων της πόλης μας.

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές και παρατηρητές στους αγώνες του Πειραιά(23-24/3)

Published

on

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1 ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Σάββατο 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2 ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Σάββατο 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
3 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ Κυριακή 16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
5 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ Κυριακή 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
6 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
7 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
8 ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
9 ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Σάββατο 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
10 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Σάββατο 16:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
12 ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13 ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Κυριακή 16:00
14 ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Σάββατο 16:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
16 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Κυριακή 10:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
17 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
18 ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Κυριακή 13:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
19 ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ Κυριακή 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
20 ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
21 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ Σάββατο 16:30
22 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ Κυριακή 11:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
23 ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
24 ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
25 ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ Κυριακή 13:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
26 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Κυριακή 16:00
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Ημέρα Ώρα Διαιτητές
27 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ Κυριακή 11:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
28 ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Κυριακή 11:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
29 ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Κυριακή 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)
30 ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Κυριακή 12:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
31 ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κυριακή 16:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
32 Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Continue Reading

LIKE