stoplekto
ΑΟ Κουβαρά- Μαρκό 3-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/ao-kouvaras2015-16-e1447612192661.jpg)
Σε ένα χορταστικό ματς ΑΟ Κουβαράς και Μαρκό αναδείχθηκαν ισόπαλοι 3-3.
Για τους γηπεδούχους σκόραραν οι Στουραΐτης(5′), Γαλάνης(45′) και Λεβένης(80′) και για το Μαρκό οι Ζατσελάρι(25′), Γκόντζος(50′) και Δημογιάννης(55′).
Διαιτητές: Γαλάνης, Γκόντα, Γουργιώτης
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ: Αποστολίδης, Σύρος, Βαγγέλι, Κωστής, Στουραΐτης, Κάλλης, Γαλάνης, Ανδρεαδάκης, Παπαγιάννης (75′ Ευφραιμίδης), Ζαφειρόπουλος (55′ Λεβέντης), Λέμε.
ΜΑΡΚΟ: Παππάς, Τσεβδερίκοφ, Πατσιαούρας (70′ Γκριμέκης), Δημητρίου (46′ Δημογιάννης), Τζανής, Ρεντζής, Βεϊζάι (60′ Λάππας), Πλίτσης, Πετράι, Ζατσελάρι, Γκόντζος.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login