Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Απέκτησε Ασπιώτη ο ΑΟ Μίμας Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2012/10/kousteris-prop.jpg)
Την 24η μεταγραφή του ολοκλήρωσε ο ΑΟ Μίμας Μικρασιατική Μεγάρων .Απέκτησε τον 21χρονο δεξιό αμυντικό Γιάννη Ασπιώτη που αγωνιζόταν στον γειτονικό Μεγαρικό. Η διοίκηση έκανε ότι ήταν δυνατόν για να ενισχύσει την ομάδα που πηγαίνει φέτος αν και στον πρώτο χρόνο της, για σπουδαία πράγματα. Η παρουσία εξάλλου του Χάρη Κουστέρη στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας αποτελεί εγγύηση για το μέλλον του νεοσύστατου συλλόγου….
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login