stoplekto
Απίστευτη “γκολάρα” σε πρωτάθλημα παίδων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/03/gkol-paides-epsa-e1553470163465.jpg)
Φοβερό γκολ πανηγύρισαν οι νεαροί ποδοσφαιριστές του ΑΟ Χαϊδαρίου στο πρωτάθλημα Παίδων της ΕΠΣ Αθηνών. Στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Ηρακλή Περιστερίου, το Χαϊδάρι κέρδισε 2-0. Εντυπωσιακό το δεύτερο γκολ που πέτυχαν οι μπόμπιρες του ΑΟΧ πραγματική γκολάρα. Δείτε το στο 4.40, του βίντεο παρακάτω:
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login