Connect with us

stoplekto

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ (20-21/4/19)

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ αναλυτικά:

Αποτελέσματα ΕΠΣΑΝΑ

Α' ΕΠΣΑΝΑ - 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Άνοιξη
Γιάννης Παθιακάκης
0 - 1
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Παλλαυρεωτικός
Άρης Βούλας
3 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Αστέρας Βάρης
ΠΑΟ Καλυβίων
2 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Παμπαιανικός
3 - 2
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Μαρκό
ΑΠΟ Νικολακάκης
6 - 0
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Κεραυνός Κερατέας
Γλυκά Νερά
3 - 3
2019-04-20 17:00:0020/04/2019Θησέας Ν. Μάκρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
1 - 1
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Μάχη Μαραθώνα
Τριγλία Ραφήνας
0 - 0

Β' ΕΠΣΑΝΑ 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Σαρωνικός Αναβ.
ΑΟ Σταμάτας
0 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Κρυονέρι
Βουλιαγμένη
1 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αετός Πικερμίου
Εθνικός Ν. Μάκρης
2 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Άρτεμις
Ωρωπός
1 - 4
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Κορωπίου
Γέρακας
3 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αμφιάραος
Λαυρεωτική
6 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Αυλών
3 - 0
2019-04-21 17:00:0021/04/2019ΑΟ Ατλαντίς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.
1 - 1

Γ' ΕΠΣΑΝΑ 29η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Κουβαράς
Νικηφόρος
2 - 2
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Αφιδναϊκός
Αστέρας Γλ. Νερών
0 - 2
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Διόνυσος
Ραμνούς
6 - 1
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Φοίβος Βάρης
Καπανδρίτι
0 - 6
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Πανσταυραϊκός
Μαύρος Αετός
1 - 1
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Δόξα Αγ. Άννας
Ολυμπιακός Λαυρίου
4 - 1
2019-04-21 17:00:0021/04/2019Δόξα Άνοιξης
Νικητές Ανθούσας
3 - 2

stoplekto

Οι αθλητικές μεταδόσεις την Τετάρτη 22/5

Published

on

Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της  Τετάρτης 22/5/19 για τα ποιο δημοφιλή σπορ παρακάτω:

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
13:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
15:00 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός Τένις
16:00 ΕΡΤ SPORTS Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πατρών Α1 Μπάσκετ – Playoffs
18:30 EUROSPORTS 1 ATP Masters: Ελβετία Τένις
19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Πλατανιάς Αγώνας Μπαράζ
20:00 ΕΡΤ SPORTS Χολαργός – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ – Playoffs

Continue Reading

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΠ (22/5/19)

Published

on

διαιτητές -επσα

Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 22-05-19 18:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2 ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22-05-19 18:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.
4oς: ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5 ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22-05-19 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.
4oς: ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 22-05-19 18:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 22-05-19 18:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

Continue Reading

LIKE