Connect with us

Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Π.

 

Α' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Ήφαιστος
ΑΕ Χαραυγή
ΑΟ Καστέλλας
Ίκαρος Καλλ.
Δίας Κορυδ.
ΑΟ Κορυδαλλός
Αμφιάλη
Αίας Σαλαμίνας
Αστέρια Δραπετσώνας
Ερμής Κορυδ.
Θύελλα Μοσχάτου
ΑΣ Ποντίων
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Θύελλας/Αχιλλέα Κορυδ.
Δόξα Πειραιά
Αμφιάλη
Νίκη Ρέντη
Ίκαρος Καλλ.
Σαρωνικός Αίγινας
Παννεαπολικός
ΑΕ Περάματος
Προοδευτική
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
Ατρόμητος Πειραιά
Αστυπάλαια Κορυδ.
Αστέρας Κερ.
Ατρόμητος Κερ.
Ατρόμητος Κερ.
Ήφαιστος
Παντζιτζιφιακός
Περαμαϊκός
Δίας Κορυδ.
ΑΟ Καστέλλας
Αμπελακιακός
ΑΣ Δραπετσώνας
Ελλάς Ποντίων
Ηρακλής Νίκαιας
Φαληρικός
Δόξα Πειραιά
Ερμής Κορυδ.
Αετός Κορυδ.
Νίκη Ρέντη
Ίκαρος Καλλ.

 

Α' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος -6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Μοσχάτο
Αετός Κορυδ.
Δόξα Πειραιά
Αστυπάλαια Κορυδ.
Ατρόμητος Κερ.
Ένωση Ρέντη
Κύπρος Κορυδ.
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
ΑΕ Περάματος
ΑΣ Δραπετσώνας
Καραβάς
Αναγέννηση Μοσχάτου
Παννεαπολικός
Χαλκηδόνα
Θύελλα Μοσχάτου
ΑΟ Καστέλλας
ΑΣ Δραπετσώνας
Δίας Κορυδ.
ΑΟ Καραβάς
Ελλάς Ποντίων
Νέοι Ευγενείας
Αίας Σαλαμίνας
Αμπελακιακός
ΑΣ Ποντίων
Αετός Κορυδ.
ΑΕ Χαραυγή
Χαλκηδόνα
Ηρακλής Νίκαιας
ΑΣ Ποντίων
Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα
ΑΟ Κορυδαλλός
Νέοι Δραπετσώνας
Θύελλα Μοσχάτου
Χαραυγή
Παννεαπολικός
Χαλκηδόνα
Αμφιάλη
Αστυπάλαια Κορυδ.
Νέοι Ευγενείας
Φίλαθλοι
ΑΕ Περάματος
Ατρόμητος Πειραιά
Αναγέννηση Μοσχάτου
Σαρωνικός Αίγινας

 

Β' ΕΠΣΠ 1ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Πειραϊκός
Ολυμπιακός Περ.
Οδηγήτρια
Λέοντες Καμινίων
ΑΕ Αίγινας
ΑΕ Νίκαια
Αργοναύτης
Άρης Αμφιάλης
Αστέρας Νίκαιας
Νέοι Δραπετσώνας
Πανιώνιος Κερ.
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
Νέοι Ευγενείας
Φαληρικός
ΑΟ Κορυδαλλός
Αργοναύτης
Άρης Αμφιάλης
Φίλαθλοι
Λέοντες Καμινίων
Ένωση Ρέντη
Παντζιτζιφιακός
Ολυμπιακός Περ.
Περαμαϊκός
Κύπρος Κορυδ.
Θησέας
ΑΟΚ Φαλήρου
ΑΟ Πειραιάς
Πανφαληρικός
ΑΣΧ Ποσειδών
Αστέρια Δραπετσώνας
ΑΟ Πειραιάς
Πανφαληρικός
Πυθαγόρας
Νέο Ικόνιο
Ολυμπιακός Κερ.
Οδηγήτρια
ΑΟΚ Φαλήρου
Ένωση Ρέντη

 

Β' ΕΠΣΠ 2ος Όμιλος - 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Ένωση Καμινίων
Νίκη Ρέντη
Θησέας
Σπίθα Νίκαιας
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Αστέρας Κερ.
Νέο Ικόνιο
ΑΟΚ Φαλήρου
Παντζιτζιφιακός
Ηρακλής Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερ.
Φίλαθλοι
Άνω Νεάπολη
Πανφαληρικός
Νέο Ικόνιο
ΑΟ Αγ. Δημητρίου
Πανιώνιος Κερ.
Νέοι Δραπετσώνας
Ένωση Καμινίων
Αστέρας Νίκαιας
Ολυμπιακός Κερ.
Πειραϊκός
Αναγέννηση Μοσχάτου
Ήφαιστος
Αστέρια Δραπετσώνας
Πυθαγόρας
Φαληρικός
Σπίθα Νίκαιας
Σαλαμινομάχοι
Πειραϊκός
Ολυμπιακός Περ.
Πανιώνιος Κερ.
Αστέρας Νίκαιας
Κύπρος Κορυδ.
Λέοντες Καμινίων
Ένωση Καμινίων
Άρης Αμφιάλης
ΑΟ Αγ. Δημητρίου

 

Γ' ΕΠΣΠ 5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαClubsΏρα / Σκορ
Πολυκράτης
ΑΣ Κωφών
Πήγασος Αγ. Διον.
Πυθαγόρας
Περαμαϊκός
Μιθριδάτης
ΑΟ Πειραιάς
ΑΣΧ Ποσειδών
Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Σαλαμίνας
Σαλαμινομάχοι
Προφήτης Ηλίας
Αποτελέσματα Ε.Π.Σ.Π.
Προφήτης Ηλίας
Σαλαμινομάχοι
Πήγασος Αγ. Διον.
Οδηγήτρια
Άνω Νεάπολη
ΑΣΧ Ποσειδών
Δάφνη Ταμπουριών
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
Προμηθέας
Πολυκράτης
ΑΕ Σαλαμίνας
ΑΕ Νίκαια
ΑΕ Χατζηκυριακείου
ΑΣ Κωφών
Προμηθέας
Φοίνικας Αγ. Σοφιάς
ΑΕ Νίκαια
Προφήτης Ηλίας
Πήγασος Αγ. Διον.
Πολυκράτης
ΑΣ Κωφών
Δάφνη Ταμπουριών
ΑΕ Χατζηκυριακείου
Άνω Νεάπολη

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

P