Connect with us

Uncategorized

Αποτελέσματα κυπέλλου ΕΠΣΑ (12-13/9)

Published

on

45ο ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/09/15 16:30 0-1 παρ.
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/09/15 16:30 1-4
3. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/09/15 16:30 5-0
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/09/15 16:30 3-2
5. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/09/15 16:30 0-3
6. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/09/15 16:30 0-3
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 12/09/15 16:30 . 1-0
8. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/09/15 16:30 1-0 παρ.
9. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 12/09/15 16:30 0-1 παρ.
10. ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/09/15 16:30 1-2
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/09/15 16:30 1-2 παρ.
12. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/09/15 16:30 3-0
13. ΒΥΡΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 12/09/15 16:30 3-1
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/09/15 16:30 1-3
15. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/09/15 16:30 1-3
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/09/15 16:30 2-0
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/09/15 16:30 5-0
18. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/09/15 16:30 2-1
19. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/09/15 16:30 3-0
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/09/15 16:30 3-0
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/09/15 10:00 1-1 (πεν: 2-4)
22. ΑΡΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/09/15 10:00 0-1
23. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/09/15 10:00 5-1
24. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/09/15 10:00 0-2
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/15 10:00 1-2
26. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/09/15 10:00 0-4
27. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/09/15 10:00 1-0 παρ.
28. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/09/15 10:00 0-4
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/09/15 16:30 2-0
30. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/09/15 16:30 0-1
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/15 16:30 2-0 παρ.
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/09/15 16:30 1-3
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/09/15 16:30 2-5
34. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/09/15 16:30 1-2
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/09/15 16:30 1-2 παρ
36. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/09/15 16:30 2-2 (πεν: 5-3)
37. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/15 16:30 1-4
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/09/15 16:30 2-1
39. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/09/15 16:30 5-0
40. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/09/15 16:30 3-2
41. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/09/15 16:30 4-1
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/09/15 16:30 0-1
43. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/09/15 16:30 2-3 παρ.
44. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/09/15 16:30 0-3
45. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/09/15 16:30 2-2 (πεν: 2-4)

 

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply