Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Απόλλων Ποντίων- ΠΑΟΚ Μάνδρας 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/10/apollon-pontion-iraklis16-8.jpg)
Με ένα φοβερό γκολ του Σιδηρόπουλου από τα 40 μέτρα ο Απόλλων Ποντίων κατέβαλε με 1-0 τον ΠΑΟΚ Μάνδρας, σε ένα ματς που διεξήχθη στον πολύ κακό αγωνιστικό χώρο του γηπέδου Γκορυτσάς.
Πολύ καλός ο διαιτητής Κορδολαίμης.
ΑΠΟΛΛΩΝ: Σοφιανίδης Δ., Παροτσίδης, Κεσόβ Ε.(46’ Χιονίδης Ι.), Μιχαηλίδης Χ., Σοδιανίδης Β., Μπαρντόκ(73’ Κεσόβ Σ.), Σωπιάδης, Καμενίδης, Κατσίκης, Σιδηρόπουλος Λ.(44’ Καπίδης), Χριστοδουλίδης.
ΠΑΟΚ: Τσεμπέρης, Πέτρου Β.(87’ Σγουρόπουλος), Θεοδωρόπουλος Θ.(73’ Λόλι), Βλάχος, Πέτρου Α., Θεοδωρόπουλος Δ., Βόγγας(67’ Αθανασίου), Κουβίδης, Ριζάι, Λιάσκος, Παπακωνσταντίνου.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login