Ε.Π.Σ.Π.
Απόψε η γιορτή των Ακαδημιών του Ατρομήτου Πειραιά
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2013/06/atromitos-peiraia-pano.jpg)
Απόψε Δευτέρα 22/6 στις 7.30 στο γήπεδο του Ρέντη θα γίνει η τελετή λήξης των Ακαδημιών του Ατρομήτου Πειραιά . Το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης, θα τιμηθούν αθλητές όλων των τμημάτων που διακρίθηκαν την χρονιά που πέρασε ενώ θα υπάρχουν διάφορα χάπενινγκς .
Οι προπονητές των τμημάτων υποδομής του Ατρομήτου είναι:
Μάριος Μπέλιας( εφηβικό), Δημήτρης Τζανετουλάκος( Παιδικό) Βαγγέλης Ρέντζος( προπαιδικό) Νικήτας Πασσάς, Βαγγέλης Εμμανουήλ( Τζούνιορς), Χρήστος Μελανιφίδης, Ανδρέας Σαμπάνης, Βαγγέλης Εμμανουήλ( Προτζούνιορ), Τάσος Φλέγκας Παναγιώτης Αθανασόπουλος ( Αστεράκια)
Ο τελευταίος είναι και προπονητής τερματοφυλάκων όλων των τμημάτων.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login