stoplekto
Από σήμερα στην Αίγινα η Ελλάς Ποντίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/02/Ellas-Pontion.jpg)
Από σήμερα βρίσκεται στην Αίγινα η Ελλάς Ποντίων ενόψει του αυριανού αγώνα με τον Σαρωνικό. Η αποστολή έφτασε το απόγευμα στο νησί και κατέλυσε σε ξενοδοχείο όπου θα διανυκτερεύσει. Αμέσως μετά την άφιξη της στην Αίγινα η ομάδα προπονήθηκε στο γήπεδο και έδειξε ότι είναι πανέτοιμη για τον σημαντικό αυτό αγώνα. Είναι η πρώτη φορά τα τελευταία τουλάχιστον χρόνια που γίνεται αυτό από ερασιτεχνικό σωματείο το οποίο έχει αποδείξει ότι δουλεύει σε επαγγελματικά πλαίσια.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)