Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Αστέρια Δραπετσώνας – Ελλάς Ποντίων 0-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/01/ellas-pontion-logo-l.jpg)
Δεύτερη συνεχόμενη νίκη για την Ελλάδα Ποντίων που επικράτησε άνετα των ουραγών Αστεριών μέσα στη Δραπετσώνα με 0-2 και βελτίωσε ακόμα περισσότερο την βαθμολογική της θέση.
Και τα δυο τέρματα των νικητών σημείωσε ο Τάσος Κοττάκης στο 20’ και στο 45’
Διαιτήτευσε ο Κουζούμης
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ : Δημητρίου, Κατωπόδης, Πετεινός, Ρωμανός, Βιττ’ωρης( 46’ Σαμαράς) Αναγνώστη, Τερζίου, Γεράρδης( 46’ Ζωγράφος) Αθανασίου,( 59’ Γεωργαλάς ) Κρέτσης( 76’ Αλίκα)
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ : Μακρής, Μαραγκός, Κουκουλάς, Βασιλειάδης( 57’ Πουρσανίδης) Μπέλιας, Καλογερόπουλος, Πεφάνης( 67’ Μπαλτζάκης) Συμεωνίδης ( 86’ Φεϊζάι) Κοττάκης( 90’ Παπασπυρόπουλος) Ηλιάδης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login