Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Αστυπάλαια Κορυδαλλού- ΑΕ Περάματος 2-1
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/asipalaia-koridallou-ae-peramatos.jpg)
Τρίτη συνεχόμενη νίκη για την Αστυπάλαια Κορυδαλλού που κατέβαλε με 2-1 την ΑΕ Περάματος και έδειξε ότι βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο .
Το παιχνίδι κρίθηκε από το α’ μέρος .
Το σκορ άνοιξε ο μόνιμος σκόρερ των γηπεδούχων Κουβάτσος μόλις στο 3’. Ισοφάρισε στο 12’ ο Θεοδοσίου με εκτέλεση φάουλ για να δώσει τη νίκη στην Αστυπάλαια ο Μαρίνη στο 35’.
Διαιτήτευσε ο Γεωργόπουλος
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ : Σταυράκογλου, Λαουτάρης, Μαρίνη, Καρδαράς Ν., Μπουτρογιαννόποουλος Καλλίδης, Κουβάτσος( 90’ Μαραγκόπουλος) Τσονόπουλος, Συμεωνίδης( 74’ Καρδαράς Π.) Μούτσας ( 80’ Κοντονίκας ) Νικολόπουλος
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : Γεωργίου, Ιατρόπουλος( 60’ Ζαχαρόγλου) Παλαντέσκου, Χουχούλης( 60’ Σταμπούλογλου) Σαμλίδης, Κολοφώτης( 46’ Μαύρος) , Παπακαλοδούκας, Γκιάτης, Αναστασίου, Θεοδοσίου, Τσορτανίδης( 77’ Βέρρας )
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login