Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
ΑΣ Δραπετσώνας – ΑΕ Περάματος 0-3
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/ae-peramatos2015-16-e1447879089732.jpg)
Ανώτερη η ΑΕ Περάματος νίκησε 3-0 εκτός έδρας τον ΑΣ Δραπετσώνας που θα ξεκινήσει χωρίς βαθμό στα πλέι άουτ.
Σκόρερς οι Μικρούλης 20’, Κωνσταντακόπουλος 35’, Βορρέας 76’.
Καλός ο διαιτητής Ιωαννίδης Κ.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ : Μπελαβράκης, Τζανάκης( 80’ Γκάτζιος) Πλέσσας, Χίου, Κασσιαβός, Καραπετσάνης , Τόσκος, Μαραγκός, Βούρδας, Τσιφτσής( 46’΄Σιδηρόπουλος) Μπαϊράμης( 75’ Καραμπετιάν )
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : Λαγκαδίτης Παναγιωτάκης( 46’ Στάης) Καλιακούδας, Φέκος, Μαούνης, Κουτσογιαννόπουλος, Μικρούλης, Λαθούρης, Κολιούσης Κωνσταντακόπουλος ( 65’ Βορρέας) Παπαδόπουλος( 58’ Ζαχαρόγλου )
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login