Ε.Π.Σ.Π.
«Αυλαία» για τις Ακαδημίες του Ηφαίστου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/02/mpala_louketo.jpg)
«Αυλαία ρίχνουν» αύριο στις 17.00 οι Ακαδημίες του Ηφαίστου στο γήπεδο στο ALOU FANPARK .Θα διεξαχθεί οικογενειακό δίτερμα ενώ θα γίνει η απονομή στην ομάδα του παιδικού που προπονεί ο Αντώνης Κάππος και αναδείχτηκε Πρωταθλήτρια στο TAUROS SOCCER .
Θα ακολουθήσει συνεστίαση στο καφενείο- μεζεδοπωλείο « Ζαχαρίας» ιδιοκτησίας του φίλου του συλλόγου Δημοσθένη Τρίμη . Το τραπέζι είναι προσφορά του νέου προέδρου της ομάδας Γιώργου Μαλαδάκη τον οποίο το τμήμα ακαδημιών ευχαριστεί θερμά .
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login