Ε.Π.Σ.Π.
Αύριο το τουρνουά « Λέοντες Καπ» στα Καμίνια
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/leontes-kaminion-logo.jpg)
Διεξάγεται αύριο από τις 14.30 έως 18.30 το 1ο τουρνουά εφήβων – παίδων «Λέοντες Καπ» που διοργανώνει το σωματείο των Λεόντων Καμινίων στο γήπεδο Αμοργού .
Μετέχουν οι Λέοντες , η σχολή Ολυμπιακού Ταύρου και δυο ομάδες του Φωστήρα .Όλες οι ομάδες θα παίξουν μεταξύ τους . Θα υπάρχει γιατρός σε όλη τη διάρκεια των αγώνων ενώ θα σφυρίξουν επίσημοι διαιτητές .
Το τουρνουά θα κλείσει με απονομές στις ομάδες που διακρίθηκαν .
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login