Ladies
Γ.Σ. η ΕΠΣΔΑ στις 22/2 μετά πίτας και δείπνου
Γενική Συνέλευση έχει προγραμματίσει η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Αττικής την Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2016 στην κοσμική ταβέρνα «Αβράμης » στη Χασιά .
Θέμα της η εναρμόνιση του καταστατικού της Ένωσης βάση του Σχεδίου Καταστατικού που έχει αποστείλει η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία σε όλες τις Ενώσεις της χώρας, σύμφωνα με UEFA-FIFA .
Θα ακολουθήσει η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας και στη συνέχεια θα ακολουθήσει συνεστίαση για τους εκπροσώπους των σωματείων .
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login