Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Γ.Σ την Δευτέρα στην ΑΕ Περάματος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/ae-peramatos2015-16-e1447879089732.jpg)
Την Δευτέρα 16/5 και ώρα 19.00 στο γραφείο του συλλόγου στο γήπεδο ποδοσφαίρου Περάματος, η Α.Ε.Περάματος πραγματοποιεί την ετήσια γενική της συνέλευση με θέματα , οικονομικός και διοικητικός απολογισμός, ορισμός εφορευτικής επιτροπής για την διενέργεια εκλογών για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. σύμφωνα με το καταστατικό.
Την χρονιά αυτή ,περισσότερο από κάθε άλλη φορά, η παρουσία των μελών και φίλων του συλλόγου στην γ.σ. κρίνεται απαραίτητη.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login