Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Δεν πήγε ο γιατρός και δεν έγινε ο αγώνας Σαρωνικού – Αετού Κορυδαλλού
![ΕΠΣ Πειραιά](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/01/epsp-logo-19-e1547831733492.jpg)
Μάταια περίμεναν οι δυο ομάδες Σαρωνικός και Αετός το διαιτητικό τρίο αλλά και ο κόσμος να φτάσει ο γιατρός στο γήπεδο της Αίγινας . Στην εξέδρα βρέθηκε κάποιος που είπε ότι ήταν γιατρός , αλλά δεν είχε μαζί του την επαγγελματική του ταυτότητα . Έτσι ο διαιτητής Αλατσάκης αφού περίμενε για κάποιο διάστημα , αποφάσισε να κλείσει το φύλλο αγώνα. Έτσι η αποστολή του Αετού πήρε άπρακτη το πλοίο της επιστροφής. Ο αγώνας θα οριστεί τώρα σε νέα ημερομηνία που θα ορίσει η διοίκηση της ΕΠΣΠ…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)