7ος Όμιλος
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Χαλκίδα 0-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/01/xalkida-e1516698683670.jpg)
Ισόπαλοι χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Διαγόρας Αγίας Παρασκευής και ΑΟ Χαλκίδας.
Στο 51′ ο Τζόρνταν είχε δοκαρι ,ενώ στο 81′ αποβλήθηκε ο Τοπάλι και ο Τζέκα με τη λήξη του αγώνα.
Διαιτητές: Ντουμιτρέσκου, Παγουρτζής-Φαγκρίδας (Πειραιά)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡ. (Στέλιος Μουντανάρης): Χάιρο, Τοπάλι, Στάτης, Παπαδόπουλος, Ρέτζος, Αχείμαστος, Λαζαρίδης, Τσομπανέλλης, Τζέκα, Χριστόφ (69′ Κίστα), Β. Παρέλλης (41′ λ. τρ. Τζόρνταν)
ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Δημήτρης Λύκος): Σταυριανός (58′ λ. τρ. Ντουμάνης), Μιχελής, Θωμάς, Γεωργίου, Καραμπάς, Εμέκα, Ταυταρίδης (90′ Πατερίτσας), Ντελέκος, Ανέστης (95′ Χαλιώτης), Πολίτης, Βαλκάνος (84′ Μυρτέζα).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login