stoplekto
Δυο ταλέντα οι Νέοι Ευγενείας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/02/neoi-evgeneias-2014-15.jpg)
Δύο ακόμα κινήσεις υλοποίησαν οι Νέοι Ευγενείας, αφού πήραν από τη γειτονική Χαραυγή δυο 19χρονους εξελίξιμους παίκτες , τον μπακ χαφ Φώτη Καραμπετιάν και το στόπερ Νίκο Κουτουκιάδη. Η ρποετοιμασία συνεχίζεται με το Γιώργο Ματθαίου, χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα και το πρώτο φιλικό τους είναι στις 3/9 με ΑΟ Πειραιά.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login