stoplekto
Εγγύηση στα γκολπόστ με Μάππα η Μικρασιατική!!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/08/mappas-lef.jpg)
Τον Λευτέρη Μάππα απέκτησε η Μικρασιατική Μεγάρων. Ο έμπειρος γκολκίπερ που την χρονιά που πέρασε εκτέλεσε χρέη τεχνικού στον Μεγαρικό ανέλαβε παράλληλα και την προπόνηση των τερματοφυλάκων της ομάδας .
Ο 35χρονος πορτιέρο που έχει παίξει και στην Σούπερ Λίγκα με την Καλλονή Λέσβου , έχει αγωνιστεί επίσης στον Βύζαντα Μεγάρων καθώς και στην ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς Κύπρου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login