4ος Όμιλος
Εθνικός | Συνεχίζεται η διάθεση των διαρκείας / Φιλικό με Πανιώνιο
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/08/diarkeias-ethnikou23.jpg)
Με ικανοποιητικούς ρυθμούς συνεχίζεται η διάθεση των καρτών διαρκείας στον Εθνικό για την νέα αγωνιστική περίοδο, υπενθυμίζουμε ότι η διάθεσή τους γίνεται από τα Γραφεία του Ομίλου, Ακτή Πρωτοψάλτη 1Α, από τις 11:00 έως και τις 19:00.
Επιστρέφουν στις προπονήσεις από αύριο οι ποδοσφαιριστές καθώς ο Βαγγέλης Χαντές τους παραχώρησε 2ημερο ρεπό, η ομάδα μας την Κυριακή στην Νέα Σμύρνη (18:30) θα δώσει τον δεύτερό της φιλικό αγώνα κόντρα στον Πανιώνιο, προετοιμαζόμενη για τις επίσημες υποχρεώσεις της σε κύπελλο και πρωτάθλημα.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)