Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.
Εκλογές στους Αμπελόκηπους
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/10/ampelokipoi-logo.png)
Η διοίκηση των Αμπελοκήπων καλεί τα μέλη του συλλόγου την προσεχή Κυριακή και ώρα 17.00 στην αίθουσα του 160 Λυκείου Αθηνών (Λαρίσης και Πανόρμου ) για την εκλογή νέου ΔΣ.
Η απερχόμενη διοίκηση θα κάνει τον απο λογισμό της διοικητικό και απολογισμό, ενώ να τονίσουμε πως έχουν τακτοποιηθεί όλα τα θέματα και ο σύλλογος πήρε αναγνώριση από τη ΓΓΑ και μαζί την απαραίτητη επιχορήγηση για να συντηρηθούν και τα άλλα δύο αθλήματα του σωματείου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login