Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Εντυπωσίασε η Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/07/ao-mimas-mikrasiatiki-logo.jpg)
Πολύ καλά στοιχεία έδειξε η νεοσύστατη ομάδα του ΑΟ Μίμας Μικρασιατική Μεγάρων στο πρώτο φιλικό που έδωσε στα πλαίσια της προετοιμασίας της . Επικράτησε με 2-0 του Ηρακλή Ελευσίνας στο γήπεδο Γιώργος Ρουμελιώτης .Τα τέρματα της ομάδας του Χάρη Κουστέρη που έμεινε ιδιαίτερα ικανοποιημένος από την προσπάθεια των παικτών του σημείωσαν οι Κρυάδας-Χαμπιλάι.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login