3ος Όμιλος
Επιβεβαίωση με Χριστούλη στον Κανάρη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/01/xristoulis.jpg)
Επιβεβαιώνεται το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μας που ήθελε τον Παύλο Χριστούλη να αποτελεί την επόμενη μεταγραφική κίνηση του Κανάρη Νενητών. Λίγες ώρες μετά το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας μςα ήρθε και η επιβεβαίωση αφού ο ποδοσφαιριστής ανακοινώθηκε από τους νησιώτες. Αναλυτικά, η ανακοίνωση: Ο Α.Π.Ο. Κανάρης Νενήτων Χίου ανακοινώνει την απόκτηση του 22χρονου μέσου, Παύλου Χριστούλη, από την ομάδα του Α.Ο.Χαϊδαρίου. Ευχόμαστε στον Παύλο καλή σεζόν, με υγεία.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login