Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Επιστροφή Σκορδίλη στη Χαραυγή
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/07/Skordilis.jpg)
Ένα παιδί που έχει ξεκινήσει από τα σπλάχνα της Χαραυγής, επανήλθε στην ομάδα μετά από χρόνια. Ο λόγος για τον Λάμπρο Σκορδίλη, τον 29χρονο αμυντικό χαφ, που ξεκινήσει τα ποδοσφαιρικά του βήματα από τον σύλλογο, για να συνεχίσει αργότερα σε ομάδες όπως Κερατσίνι, Μοσχάτο και Ολυμπιακό Κερατσινίου.
Η διοίκηση του Σταμάτη Κατσιμοίρη συνεχίζει δυναμικά την ενίσχυση της ομάδας και αναμένονται κι άλλες κινήσεις στη συνέχεια.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login