stoplekto
Επιτυχία με Γαλανό η Μικρασιατική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/09/Galanos.jpg)
Σπουδαία μεταγραφική κίνηση ολοκλήρωσε η Μικρασιατική, η οποία ισχυροποίησε με τον καλύτερο τρόπο την αμυντική της γραμμή. Ήρθε σε συμφωνία με τον έμπειρο δυναμικό και πετυχημένο στόπερ Ανδρέα Γαλανό.
Ακολουθεί η ανακοίνωση του συλλόγου:
“ΘΩΡΑΚΙΖΕΙ ΤΑ ΜΕΤΟΠΙΣΘΕΝ Ο ΜΙΜΑΣ !!! Στην Μικρασιατική μας θα συνεχίσει την καριέρα του ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΛΑΝΟΣ ! Σημαντική προσθήκη για την ομάδα μας στη θέση του κεντρικού αμυντικού με τον έμπειρο ΑΝΔΡΕΑ (1988) ο οποίος έχει πετυχημένες παρουσίες στην κατηγορία και πλούσιο βιογραφικό .
Προηγούμενες ομάδες : Καματερό, Αθηναικος, Άτταλος Νέας Περάμου, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων και Νέα Πέραμος.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΜΙΜΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΥΧΕΤΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑ !!
ΟΙ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ”
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login