stoplekto
ΕΠΣΠ: Κλήση ποδοσφαιριστών στις Μικτές
Από τον προπονητή της Μικτής Ομάδας Νέων Πειραιά κ. Μαρωνίτη Νικόλαο καλούνται για προπόνηση τη Δευτέρα 21/10/2013 στο Γήπ. ΕΑΚ Κορυδαλλού και ώρα 16.00 οι παρακάτω ποδοσφαιριστές :
Κάτσας Ν. , Ρούσσος Θ. ( ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ ) , Κατσίλης Μ. , Μιχαλάς Κ. ( ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ), Ανδρεάδης Μ. , Γελασάκης Ε.,Σιάνος Ν. ( ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ), Γεωργιάδης Ο. , Σωτηρόπουλος Γ. ( ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ), Γεωργίου Η. ( ΑΜΦΙΑΛΗ ), Ηλιάδης Α. ( ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ),Μπόλης Μ. ( ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ),Μαραγκός Σ. ( ΑΣ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ),Καρνέσης Ε.( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.)Ηλιόπουλος Κ.,Κοτζαμάνης Φ.,Πίσσας Ε. ( ΕΘΝΙΚΟΣ Π.),Λαζαραίος Α.,Σταματάκης Δ.(ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ),Θωμαίδης Ν. ( ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.),Κογιώνης Ν.,Μποζιωνέλος Γ.,Πανάγος Π. ( ΙΩΝΙΚΟΣ),Πατούλιας Ν.(ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ), Μανώλης Γ.(ΜΟΣΧΑΤΟ),Βραχάτης Π. ( ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ), Καρατζόγλου Στάυρος
( ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ),Αποστολάκης Μ. (ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ),
Μπαζίνας Β. (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ),Κωνσταντινίδης Σ.(ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ),
Μεγαλοοικονόμου Α.(ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ),Ασκητάς Α.,Ντούνης Χ.(ΧΑΡΑΥΓΗ).
Από τον προπονητή της Μικτής Ομάδας Παίδων Πειραιά κ. Αγγελάκη Παναγιώτη καλούνται για προπόνηση τη Δευτέρα 21/10/2013 στο Γήπ. ΕΑΚ Κορυδαλλού και
ώρα 14.45 οι παρακάτω ποδοσφαιριστές :
Δαρδανός Θ.,Λιάσκος Ι.,Νούχο Π.,Σαρηγιαννάκης Π.(ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ),Σφυρίδης Ι.(ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ),Μητρόπουλος Α.(ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ),Βεκρής Ν.(ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ),Φλαμπούρης Δ.(ΗΦΑΙΣΤΟΣ),Αβράμης Ν.,Καρυτινός Γ.(ΙΩΝΙΚΟΣ),Καρδαράς Π.(ΜΟΣΧΑΤΟ),Ζουγρής Γ.,Μπήτρος Δ.(ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ),Τσαπάρας Λ.,Τσέργας Β.(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.),Μουρελάτος Α.(ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ),Ροδίτης Δ.,Τσαούσης Κ.,Τσούλας Μ.(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login