Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Ευτυχισμένος χαζοπαππούς ο Σωτήρης Κατσός…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2021/03/boy-scaled.jpg)
Σε πελάγη ευτυχίας πλέει ο πρόεδρος της Αλσούπολης Σωτήρης Κατσός, αφού η κόρη του Μαρία έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.
Πρόκειται για το δεύτερο παιδί της οικογένειας της Μαρίας και του συζύγου της και πρώην μέλους της διοίκησης Κώστα Τσέλιου. Ετσι, η οικογένεια της Αλσούπολης μεγαλώνει κι άλλο…
Η συντακτική ομάδα του Plekto.gr και ο υπογράφων προσωπικά εύχονται στους καλούς φίλους Κώστα και Μαρία, καθώς και στον Σωτήρη Κατσό να τους ζήσει, να είναι πάντα καλότυχο και υγιές, και να το καμαρώσουν όπως επιθυμούν…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login