Παρασκήνιο
Ευχές σε Σκαφίδα από Τρίγλια
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2014/09/triglia-rafinas-ker.jpg)
Ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση της Τρίγλιας Ραφήνας μέσω της οποίας εύχεται βίον ανθόσπαρτον στον ποδοσφαιριστή της ομάδας, Δημήτρη Σκαφίδα, ο οποίος το βράδυ του περασμένου Σαββάτου ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου με την αγαπημένη του. Αναλυτικά, η ανακοίνωση: Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. του Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνας εύχονται στον Δημήτρη Σκαφίδα και στην αγαπημένη του, που το Σάββατο 27/07 ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου, να ζήσουν με αγάπη, ευτυχία και πάντα χαμόγελα στην ζωή τους.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login