Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Ζοφριά – Θρασύβουλος 1-2
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2017/03/thrasivoulos2016-17-1.jpg)
Αλώβητος πέρασε από το Καματερό ο Θρασύβουλος που λύγισε με γκολ των Γεωργιάδη Χ.(27’) και Λαθούρα(58’ αυτογκόλ) τη Ζοφριά που είχε ισοφαρίσει με τον Ντάριο(44’).
Διαιτήτευσε ο Χρόνης.
ΖΟΦΡΙΑ: Κυρίου, Κλήμης(92’ Μουές), Βλαχάβας, Αντώνης, Καράπαππας, Λαθούρας, Αλεξόπουλος(60’ Αυγούστης), Νασάι, Ντάριο, Καραχάλιος, Ρεφνεδάριος.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ: Μουζάκης, Μαρινόπουλος, Τσάτσος, Ρόδης Λ., Σκαμαντζούρας, Νικολακόπουλος, Παπαδόπουλος, Κοντούλης Α., Κοντούλης Γ., Γεωργιάδης, Μανασίδης.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login